Çanakkale Programı – Habertürk TV Öteki Gündem 13 Mart 2015

5

Öteki Gündem’de  Talha Uğurluel, Bedirhan Gökçe ve Site Editörümüz Basri Emin Sütlü ile Çanakkale Savaşı masaya yatırılıyor.  13 Mart Cuma 22:00’da Habertürk TV’de yayımlanan Öteki Gündem programının videosunu buradan izleyebilirsiniz.

 

Share.

5 yorum

  1. Sultan KURTULUŞ on

    Çanakkale Dünyada emsali görülmemiş destanı yazmıştır. Ecdadımızın ne kadar dürüst , bir o kadar da vatan sevgisi ve Allah inancı ile bu destandaki manevi yerini almıştır. Topraklarımızı kendi kanlarıyla sulayarak düşmana geçit vermemiştir. Atatürk’ün ”Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır” demiştir Türk Askerleri hiçbir şey düşünmeden görevlerini en iyi şekilde yapmışlardır. Bir çok okul mezun vermemiştir. Hepsi şehit olmuştur. Hepimizin bir yakını Çanakkale de Şehit düşmüştü. O’nlarla ne kadar öğünsek azdır.

  2. Sultan KURTULUŞ on

    Bu vatanın evladı olmak kadar gurur verici bir şey yoktur. Çanakkale anma gününde öğrencilerimle 2008 yılında Konya Karapınar Sağlık Meslek Lisesin de ,İlçe çapında Seyit Onbaşı ve Anzaklı Ömer Tiyatro gösterisi olarak yapmıştık ve Öğrencilerime Çanakkale ruhunu gördüm ve Onlarla gurur duydum. Aziz Şehitlerimizi Rahmetle anıyorum Ruhları Şad olsun.

Yorum Ekle